شرایط وقوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی سکان :

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی سکان ملاحظه فرمایید.

قوانین عمومی :

کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی سکان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده میباشد وکاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است .درصورتی که در قوانین درج شده ،تغییراتی در اینده ایجاد شود .در همین صفحه منتشر خواهد شد.شما توافق میکنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییراست.

تعریف مشتری یا همان کاربر:

مشتری یا همان کاربر به کسی گفته میشود که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت نام درج کرده است .و با ثبت سفارش و هر گونه استفاده از سایت اقدام می نماید.

تعهدات مشتری و فروشنده:

 • فروشنده موظف است اطلاعات ومشخصات فنی مربوط به کالا را در اختیار مشتری قرار دهد
 • فروشنده موظف است کالا سالم و بی نقص را مطابق با انچه معرفی شده طبق شرایط به خریدار ارسال کند.
 • فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تایید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالایه خریداری شده را امادهو در بسته بندی مناسب به دست مشتری برساند .
 • فروشنده میتواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خود داری کند .درصورتی نیاز هماهنگی لازم را با خریدار انجام میشود
 • خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق شرکت های حمل نقل در هنگام ثبت نام در اختیار فروشنده قرار دهد.
 • خریدار موظف است قبل از ثبت سفارش مشخصات فنی و اطلاعات کالا را مطالعه کند
 • نحوه برگشت از فروش کالاهایه فروخته شده،در صورتی میباشد که عدم مطابقت کالا معرفی شده با انجه که برای شما ارسال شده باشد
 • در صورت سایز نبودن کالا برگشت از فروش بر عهده مشتری بوده و در صورتی که فروشگاه سایز جدید مشتری را داشته باشد تعویض صورت میگیرد در غیر این صورت وجه کالا برگشت داده میشود
 • تعویض و پس گرفتن کالا ۴۸ ساعت پس از تحویل کالا میباشد
 • در صورتی که کالا برگشتی اسیب دیده باشد و یا استفاده شده باشد برگشت کالا مورد تایید قرار نمیگیرد
 • در صورت اشتباه مشتری در ثبت اطلاعات خود یا اطلاعات خرید کالا تمامی هزینهای برگشتی،نرسیدن کالا به مقصد،و و و . بر عهده مشتری میباشد .

ارتباط الکترونیکی :

هنگامی که شما از خدمات اینترنتی فروشگاه سکان استفاده میکنید.سفارش اینترنتی خود را ثبت می کنید و یا به فروشگاه اینترنتی سکان ایمیل میزنید .در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد.شما موافقت کردید که فروشگاه اینترنتی سکان به صورت الکترونیکی(از طریق پست الکترونیکی یا اس ام اس )یا در صورت نیاز به تماس تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد .
شما میتوانید ازطریق شماره های ثبت شده و پل های ارتباطی مربوطه با ما در تماس یاشید

سیاست رعایت حریم شخصی کاربران :

فروشگاه اینترنتی سکان به اطلاعات خصوصی کاربران که از خدمات سایت استفاده میکنند،محترم شمارده و از انها محافظت میکند.

این فروشگاه دارای افزونهای جهت حفظ و محافظت از حریم خصوصی کاربران نصب و راه اندازی کرده است.و در تلاش برای قوی تر کردن این حفاظ امنیتی می باشد.

همه مطالب این فروشگاه از قبیل لوگو،عکس،مشخصات فنی،با تلاش این فروشگاه به دست اماده و جز اموال این فروشگاه میباشند.

خسارت در هنگام حمل نقل :

سکان همواره نهایت تلاش خود را میکند تا کلیه سفارشها در نهایت صحت و بدون اسیب به دست مشتری های خود در سراسر کشور برساند.و با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات ،تحویل به هر یک از شرکتهای حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به مشتری از طریق پیامک و ایمیل ،بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل نقل میباشد .